התקשרו 1-700-501-021

מי אנחנו

חברה יזמית וקבלנית הפועלת בתחום ההתחדשות העירונית במיקוד על העיר תל אביב.

01

יוזמים

כל יוזמה שלנו מתחילה בחיבור אמיתי למקום.
בבואנו לבחון את הפרויקט הבא בו נבחר להשקיע, חשוב לנו להבין את הפוטנציאל הגלום בו הן מבחינה עסקית והן מבחינת חווית המגורים העתידית עבור לקוחותינו.

02

מתכננים

בשלב התכנוני אנו מכנסים את מיטב המוחות ובשילוב עם צרכי הדיירים ורצונותיהם אנו מגבשים את המתווה האופטימלי שיענה על כל היבטי הפרויקט, החל מבטיחות ואיכות בניה ועד לגימור ועיצוב מושלמים.

03

בונים

בנייה מבחינתנו אינה רק בטון וטיח, לתוך המבנים שלנו אנו יוצקים גם המון נשמה.
הלקוחות שלנו מפקידים בידנו את משימת בניית הבית.
אנו רואים בכך שליחות ודואגים לספק תוצר משובח ולהצדיק את אמונם.

04

מגשימים

אין רגע מרגש יותר בכל התהליך מאשר לראות את החיוך שהעלנו על פניהם של הלקוחות במסירת המפתח וכניסתם לביתם החדש. המנוע שלנו הוא להגשים את חזוננו ואת חלום לקוחותינו בחוויית מגורים מעולה!

החברה הוקמה ע"י עו"ד שלומי אביחצירא, בעלים ומנכ"ל "מרחבים יזמות ובנייה", העוסק בתחום הנדל"ן מעל 20 שנים, בשותפות עם קובי שריקי, בעלים ומנכ"ל "דימרי מאגרי אנוש", אחד מתאגידי הבנייה הגדולים והיציבים בשוק הנדל"ן בארץ, המבצע פרויקטים עבור החברות הגדולות בענף.שמנו לנו למטרה, לתת מענה יעיל ואיכותי לצורך המתבקש בהגדלת היצע המגורים בעיר, שיתוף פעולה עם טובי המתכננים והיועצים בתחום.

בשנים האחרונות, חברת מרחבים וחברת אלתן, חברו יחד ופועלים בשיתוף פעולה מוצלח ומפרה שנוצר מתוך חיבור טבעי והבנה שכחברה המשלבת זרוע יזמית וזרוע קבלנית אנו מסוגלים לתת את הפתרון האידאלי, בה כל אחד תורם מהמומחיות והניסיון שלו. יחד, אנו מאתרים, מתכננים ומבצעים תחת קורת גג אחת, פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי. במקצועיות ובמהירות, תוך הקפדה על סטנדרט בניה גבוה.

לאורך כל שנות פעילותנו, הקפדנו תמיד לשמור על אמות מידה גבוהות של איכות התכנון וביצוע הפרויקטים, באמצעות ליווי חברת פיקוח "ליברובסקי י.א. ניהול ופיקוח אתרי בנייה", חברה ותיקה מהמובילות בענף פיקוח הבנייה בישראל. ליווי זה מאפשר ל"מרחבים" לפעול בביטחון ובידיעה שאנו מעניקים ללקוחותינו את המוצר האיכותי ביותר, תוך הקפדה על סטנדרט בנייה ללא פשרות.

"מרחבים" משקיעה מחשבה ומשאבים מרובים בבחירת הפרויקטים אשר מבצעת, וככלל אצבע דואגת לליווי כלכלי סגור, המבטיח לדיירים הגנה מלאה ובטחון לביצוע הפרויקט.

אצלנו ב"מרחבים", הדיירים הם השותפים האמיתיים בפרוייקט. אנו מאמינים שמערכות יחסים מוצלחות עם שותפינו לתהליך הם הבסיס החזק והנכון לשביעות רצון כל הצדדים. מתוך כך, אנו מקפידים על יושר אישי, איכפתיות ועמידה בהתחייבויות, אשר יבטיחו שיתוף פעולה מועיל והדדי לאורך התהליך. מרחבים מיישמת הלכה למעשה את תפיסת העולם העסקית שלה הגורסת "הצד השני צריך להיות מרוצה לפחות כמונו…" ופועלת בשקיפות מלאה עם הדיירים, תוך הקשבה והבנת צרכיהם.

שדרת הניהול של מרחבים בנויה מאנשי המקצוע שחברו יחד מתוך ראיה משותפת וערכים זהים, אנו מובילים יחד פרוייקטים של התחדשות עירונית בערים: תל אביב יפו, נתניה, חולון, הוד השרון. למרחבים גב כלכלי המקנה לנו את האפשרות לפעול בנחישות מול המטרות שהצבנו לעצמנו, ולכם מאפשר שקט נפשי. אנו פועלים ללא לאות  להפוך את החזון שלנו לעובדה בשטח, ולהוביל אתכם בבטחה לבית בישראל.

האנשים מאחורי הבניינים

שלומי אביחצירא

מנכ''ל ובעלים

עו"ד שלומי אביחצירא עוסק בתחום הנדל"ן מעל 20 שנים ועושה זאת מתוך תשוקה אמיתית לענף הבנייה, כמו גם מתוך תחושת שליחות והזדמנות לקחת חלק בבניית הארץ. משיכתו לעולם זה החלה מגיל צעיר והוא מחזיק בידע רחב והוליסטי של תחומי הנדל"ן השונים: ייזום פרויקטים, בדיקות כלכליות, משפטיות, תכנוני מס בתחום המקרקעין, היתכנות פרויקטים, השבחת נדל"ן ועוד

קובי שריקי

שותף

שותף בחברה, יזם בעל ניסיון רב בענף הנדל"ן, שימש למעלה מעשור כמנכ"ל דימרי מאגרי אנוש, וכיום החברה בבעלותו. החברה מהווה תאגיד בנייה בין הגדולים בארץ שמחזיקה בכ-400 פועלי בניין מקצועיים ומספקת עובדים מיומנים למרבית החברות הגדולות במשק.

אור קראוס

עו''ד

אור קראוס הוא שותף מייסד של קראוס, אביחצירא משרד עו"ד. בוגר תואר ראשון במשפטים [LL.B]. בוגר תואר שני מוסמך למשפטים [LL.M] מאוניברסיטת בר-אילן. עו"ד קראוס יוצא המחלקה המשפטית ואגף הנכסים בעיריית תל אביב-יפו. לעו"ד קראוס ניסיון עשיר וידע ייחודי בטיפול בפרויקטים של חכירות, עסקאות מכירה ורכישה מורכבות.

יונתן הראל

בעלים חברת אלתן

מהנדס אזרחי רשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים במשרד הכלכלה. מנכ"ל חטיבת התכנון, מומחה בתכנון קונסטרוקציות בטון ובעל תעודת הסמכה לביצוע עבודות בנאיות מטעם משרד הבינוי והשיכון. בשנים האחרונות ביצע פרויקטים רבים עבור החברות המובילות בענף. בעל היכרות עמוקה עם הליכי תכנון ורישוי בעיר תל אביב.

אלעד חביביאן

בעלים חברת אלתן

מהנדס אזרחי רשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים במשרד הכלכלה. מנכ"ל חטיבת הביצוע, בעל תעודת התמחות בניהול תהליכי בקרה בביצוע מגה פרויקטים הנדסיים ובעל תעודת הסמכה לביצוע עבודות בנאיות מטעם משרד הבינוי והשיכון. תחת ניהולו מבצעת אלתן פרויקטים רבים בתחום ההנדסה המגורים והתשתיות.

ורד זוארץ הרמן

יועצת משפטית

בוגרת תואר ראשון במשפטים [LL.B] ותואר ראשון [BA] בתקשורת. בעלת ניסיון בדיני מכרזים, ייצוג חברות ציבוריות ועמותות.. כיום מובילה ונותנת ייעוץ משפטי בתחום המקרקעין והתחדשות עירונית.

אלי בראל

פיתוח עסקי

יועץ ארגוני ומנהל פרויקטים בחברה, בעל ניסיון רב שנים בעולם היזמות, השיווק והמכירות והלוגיסטיקה. מתמחה באסטרטגיה שיווקית, בבניית מותג והחדרתו לשוק.

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס הבא

    ליצירת קשר

      לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס הבא